Preskočiť na obsah
Allan Jarek

Ubytovanie a stravovanie

Allan Jarek

Reštauračné činnosti

Obec
Košice - Staré Mesto
Od roku
2017
IČO
51 175 592

Allan Jarek

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
040 01 Košice - Staré Mesto
Na trhu od
1. novembra 2017
IČO
51 175 592
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 56.11)
Reštauračné činnosti

Podnikanie v číslach

8
rokov na trhu
2017
rok vzniku
9
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Allan Jarek

Allan Jarek – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Košice - Staré Mesto. Podniká od 1. novembra 2017.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Reštauračné činnosti“ (56.11). Predmet podnikania tvorí 9 položiek, napríklad poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu…, maloobchod a veľkoobchod a činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.

Základné údaje

Obchodné meno
Allan Jarek
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
51 175 592
Dátum vzniku
1. novembra 2017
Miesto podnikania
040 01 Košice - Staré Mesto
Živnostenský register
Okresný úrad Košice, vložka č. 820-84301
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 56.11)
Reštauračné činnosti

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Allan Jarek zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Čistiace a upratovacie služby

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Allan Jarek?

Miesto podnikania je v obci 040 01 Košice - Staré Mesto.

Čím sa Allan Jarek zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Reštauračné činnosti“ (56.11). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu…; maloobchod a veľkoobchod; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; čistiace a upratovacie služby.

Aké je IČO – Allan Jarek?

IČO je 51 175 592.

Odkedy podniká Allan Jarek?

Podnikanie začalo 1. novembra 2017. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Allan Jarek podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese allan-jarek.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.